Informácia

Expresné doručenie

Tovar do 24h u Vás doma?! Spravte objednávku do 14:00 a tešte sa už na druhý deň.

Doručenie do Českej republiky

Tovar doručujeme cez dopravnú spoločnosť GLS. Do 48h u Vás doma!

Storno objednávky

Od odoslania objednávky je objednávka považovaná za záväznú. Zákazník má však právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy (teda od objednávky) do 14 dní od prevzatia tovaru. Ak chce tak zákazník urobiť, musí vrátiť tovar neponičený, v originálnom neporušenom obale a s kompletným obsahom (s návodom, záručným listom a kompletným príslušenstvom).

Reklamačný poriadok

Reklamačný poriadok vychádza zo zákona č. 40/1964 Sb., z občianskeho zákonníka. Reklamáciu možno vykonať len v prípade, keď je tovar v záručnej dobe. Dĺžka záručnej doby je uvedená pri každom tovare v katalógu.

Do záruky nepatria okrem iných tieto prípady:

- tovar bol reklamovaný po záručnej dobe
- tovar bol neodborne inštalovaný, upravovaný alebo opravovaný
- tovar bol používaný v rozpore s priloženým návodom na obsluhu
- tovar bol poškodený živlami - vodou, bleskom, ohňom alebo elektrickým výbojom
- došlo k neoprávnenej zmene údajov v záručnom liste

Ochrana osobných údajov

Prevádzkovateľ tohto internetového obchodu sa zaväzuje, že Vaše osobné údaje neposkytne tretej strane. Potrebné osobné údaje budú poskytnuté iba dopravcovi (meno, adresa, resp. telefón). Vaše dáta budú podľa zákona zabezpečené a použité iba pri komunikácii medzi predávajúcim a kupujúcim.

Tovar skladom

Našim cieľom je ponúkať Vám hlavne tovar, ktorý máme skladom a môžeme ho okamžite expedovať. Produkty označené  "Na objednávku" vieme objednať  v priebehu 3 dní.

"Vopred sa ospravedlňujeme za prípadné problémy, ktoré môžu vzniknúť v čase po spustení e-shopu, v priebehu testovacieho režimu. Budeme sa ich snažiť čo najrýchlejšie odstrániť a vyriešiť.

Ďakujeme za pochopenie."


Táto webová stránka používá cookies. Pokračováním v prehlidaní tejto webovej stránky súhlasite s používáním cookies. Viac

Navštívte Belda.sk v ShopMania