Prečo 3D športové vložky do topánok SIDAS?

VAŠE NOHY SÚ...

JEDINEČNÉ...
Každé chodidlo má svoju vlastnú morfológiu (dĺžku, šírku, tvar). Často počujeme o nohe s vysokou, normálnou alebo nízkou klenbou, ale rovnako existuje veľké množstvo kombinacií dĺžok, šírok a tvarov. Otlačok každého chodidla je preto absolutne jedinečný. Prečo nás teda nútia nosiť univerzálnu sériovu obuv???

CITLIVÉ
Vaše nohy vás nosia každý deň. Sú senzorom, pomocou ktorého dostávate množstvo informácií, pozitívnych alebo negatívnych, ktoré se ďalej prenášajú Vašim tělom. Zažili ste niekdy kŕče, bolesť svalov alebo zápal šliach???

AKTÍVNE
Vaše nohy sú takmer neustále v pohybe. Reagujú na Vaše povely. Prispôsobujú sa aktuálnemu povrchu. Pri veľkej záťaži se dokážu predĺžiť až o 1,5 cm na dĺžku. Mali ste niekedy pluzgiere alebo otlaky???

KOMPLEXNÉ
Noha je zložená z 28 kostí a obe nohy dohromady tvorí štvrtinu celej kostry: 16 kĺbov, 107 väzov a 27 svalov. Keď ich pevnosť vekom alebo únavou klesá, Vaše nohy majú tendenciu povolovať, deformovať sa a tiež menej absorbujú nárazy. Bolia vás nohy??? Zatiaľ možno nie, ale ...

VAŠE ZÁKLADY
Nohy tvori základ Vášho tela a pritom celá jeho váha stojí len na niekoľkých cm2. Majú stabilizujucu, absorbujúcu a pohonnú úlohu, a preto sú základným faktorom pre udržanie rovnováhy a správné funkcie zvyšku tela. Už vám napadlo, že bolesť kĺbov môže pochádzať z vašich chodidel???

 

KOMFORT JE TU A PRÁVE TU

ŠPECIÁLNE VLOŽKY 
Bez ohľadu na vek, druh športu, aktivity alebo schopnosti, anatomicky tvarované 3D vložky sú základom pohody celého tela. Nech už predtvarované alebo individuálne tvarované 3D vložky, personalizujú obuv a prispôsobujú ju morfologií nôh a tak zaisťujú dokonalé spojenie medzi topánkou a chodidlom pre optimálny komfort a výkon. Pôsobí ako sprievodca a stabilizátor a pomáha vašim chodidlám zaistiť perfektnú statickú a dynamickú funkciu.

VHODNÁ OBUV 
Vhodnú obuv by ste mali zvoliť pre každý šport alebo inú aktivitu (beh, futbal, lyžovanie, chôdza, práca atd.), to obuv nikdy nemôže presne zodpovedať morfológií Vašich nôh. Obuv je vyrábaná sériovo, na univerzálnych kopytách, avšak vaše nohy maju svoju vlastnu morfológiu. Nie sú to vaše nohy, ktoré by se mali prispôsobiť topánkam, ale naopak obuv by se mala prispôsobiť vašim nohám!!!

KVALITNÉ PONOŽKY 
Pohodlné: Vyrovnávajú rozdiely medzi pravou a ľavou nohou. Vyztužené na miestach väčšieho namáhania tak, aby zabránily tvorbe pľuzgierov a otlakov. Tenké švy zabraňujú kompresii. Priedušné: Zaisťujú správnou teplotnú reguláciu Vašich nôh nezávisle na aktuálnom ročnomm období a odvádzajú vlhkosť.

VYTVORTE SPRÁVNE SPOJENIE MEDZI ....

1. VAŠIMI CHODIDLAMI

Váha celého těla stojí iba na niekoľkých cm2. Použitím vložiek, ktoré distribuujú tlak rovnomerne po celej ploche nohy, eliminujete vznik otlakov, pľuzgierov a kŕčov. Vďaka anatomicky tvarovaným 3D vložkám budete mať okamžitý trvajúci pocit komfortu. Ich používanie se stane samozrejmosťou.

2. VAŠOU OBUVOU

Vaše nohy nie sú vaše topánky, ale sú ich súčasť. Individuálne zhotovené vložky sú spojením medzi obuvou a vašou nohou. Stabilizujú a podporujú chodidlá ako v po dĺžke, tak po šírke, a tak zabraňujú svalovej únave. Vložky udržujú chodidlá v optimálnej pozícii.

3. VAŠIM TELOM

Pretože chodidlá sú základom vášho tela, jejich pozice má vliv na celý Váš postoj. Když se věnujete pohybovým aktivitám, je nezbytné, aby byla dodržena perfektní harmonie a správné osové postavení mezi všemi částmi lidského těla. Použitím vložek zajistíte rovnováhu svalového řetězce a kostry a zabráníte tak bolestem a poškození kloubů. Nestabilní chodidlo může vést k nadměrné rotaci kolen, což má vliv na celý zbytek těla (bolest kolen, zad, kyčlí, krku).

zdroj

 


Táto webová stránka používá cookies. Pokračováním v prehlidaní tejto webovej stránky súhlasite s používáním cookies. Viac

Navštívte Belda.sk v ShopMania