Servisné stroje

Prečo zvoliť brúsenie hrán keramickými kotúčmi WINTERSTEIGER? 
(Wintersteiger Ceramic Disc Finish)

Správne zvolený uhol hrán podľa štýlu jazdy výrazne zlepšuje jazdné vlastnosti lyží a snowboardov. Jedine pomocou patentovanej technológie brúsenia hrán keramickými kotúčmi WINTERSTEIGER docielite presného uhlovania, hladkosti a skutočnej ostrosti hrán. Hladkosť hrany po výbruse keramickými kotúčmi predlžuje hranám životnosť ostrosti. Veľmi dôležité je nastavovanie uhlov brúsnych kotúčov, ktoré sa oproti konkurencii v strojoch WINTERSTEIGER nastavujú elektronicky a preto jedine WINTERSTEIGER zaisťuje skutočne ostré hrany. Rozdiel medzi brúsením keramickými kotúčmi a konkurenčnou technológiou brúsnym pásom je detailne zobrazené v grafoch (obr.1,2) Tu je zrejmé nepresné uhlovanie hrany u brúsnych pásov, kde nie je možné docieliť správnu ostrost hrán.

Obr. 1

 

Obr. 2

 

 

 Naviac patentovaná metóda oscilácie keramických kotúčov od firmy WINTERSTEIGER je zároveň veľmi šetrná k hranám, kedy nedochádza k nadmernému odberu materiálu. Osciláciu používajú všetky stroje firmy WINTERSTEIGER.

„Jedine brúsenie hrán keramickými kotúčmi WINTERSTEIGER zaručuje hrany skutočne ostré“ 

 

Naše stroje

TRIMJET

Vďaka technológii Ceramic Disc Finish docielite precíznu geometriu hrán, presného uhlovania a konzistentnú kvalitu po celej dĺžke hrán lyží alebo snowboardu.

 

SIGMA SBI

Kombinované zariadenie určené na brúsenie brúsnym pásom, tvorbe štruktúry na sklznici, odstraňovaní črepov a studenému voskovánia. 

 

WAXJET 93

Stroj na voskování snowboardů a lyží.


Zoradiť:

Toto oddelenie je prázdne.

Táto webová stránka používá cookies. Pokračováním v prehlidaní tejto webovej stránky súhlasite s používáním cookies. Viac

Navštívte Belda.sk v ShopMania