Servisné stroje

Prečo zvoliť brúsenie hrán keramickými kotúčmi WINTERSTEIGER? 
(Wintersteiger Ceramic Disc Finish)

Správne zvolený uhol hrán podľa štýlu jazdy výrazne zlepšuje jazdné vlastnosti lyží a snowboardov. Jedine pomocou patentovanej technológie brúsenia hrán keramickými kotúčmi WINTERSTEIGER docielite presného uhlovania, hladkosti a skutočnej ostrosti hrán. Hladkosť hrany po výbruse keramickými kotúčmi predlžuje hranám životnosť ostrosti. Veľmi dôležité je nastavovanie uhlov brúsnych kotúčov, ktoré sa oproti konkurencii v strojoch WINTERSTEIGER nastavujú elektronicky a preto jedine WINTERSTEIGER zaisťuje skutočne ostré hrany. Rozdiel medzi brúsením keramickými kotúčmi a konkurenčnou technológiou brúsnym pásom je detailne zobrazené v grafoch (obr.1,2) Tu je zrejmé nepresné uhlovanie hrany u brúsnych pásov, kde nie je možné docieliť správnu ostrost hrán.

Obr. 1

 

Obr. 2

 

 

 Naviac patentovaná metóda oscilácie keramických kotúčov od firmy WINTERSTEIGER je zároveň veľmi šetrná k hranám, kedy nedochádza k nadmernému odberu materiálu. Osciláciu používajú všetky stroje firmy WINTERSTEIGER.

„Jedine brúsenie hrán keramickými kotúčmi WINTERSTEIGER zaručuje hrany skutočne ostré“ 


Zoradiť:

Toto oddelenie je prázdne.

Táto webová stránka používá cookies. Pokračováním v prehlidaní tejto webovej stránky súhlasite s používáním cookies. Viac

Navštívte Belda.sk v ShopMania