On - najľahšiu bežeckú obuv na svete teraz nájdete na belda.sk !

29. 4. 2015

ON - Run on clouds

"V minulosti som bol rád, keď som sa dostal do cieľa, so svojimi On-kami sa teším na štart." - Olivier Bernhard

Za zrodom bežeckých topánok značky On stoja traja Švajčiari, bývalý vrcholový triatlonista Olivier Bernhard, inžinier federálneho technologického inštitútu v Zurichu David Allemann a Caspar Coppeti, ktorý má na starosti rozvoj značky na medzinárodnu úroveň. Skĺbenie praktických skúseností a inžinierskej vedy dalo základ úplne novému typu športovej obuvi.  

Prekvapením je, že prevratným prvkom tejto obuvi sa stala záhradná hadica, ktorá vytvára na podrážke vlnky - vzduchové obláčiky. základným významom tejto "hadice" je odpruženie a to nielen na mieste ale aj pohyb vpred. Systém teda absorbuje vertikálne aj horizontálne sily. Vo chvíli nového odrazenia odpruženie mizne. Tým sa tento princíp približuje behu naboso, keď bežec cíti zem a zároveň maximálne využíva vynaloženú energiu do odrazu a pohybu vpred. Inovácia topánok ON sú viditeľné, podnecujú zvedavosť a chuť vyskúšať si ich. Značka, ktorá je odlišná od ostatných. Odlišnosť, ktorá je cítiť. Beh je prirodzený, rýchlejší. Odrazová sila a energia každého kroku je využitá na 100%. Dokonca aj nohy sa v nich zotavujú rýcheljšie. V topánkach ON je zaručená stabilita, pružnosť a pohodlie aj pri náročných, vytrvalostných tréningoch alebo pretekoch. Sú určené predovšetkým na beh po ceste a na spevnených povrchoch.

>>> topánky On

 

 


Táto webová stránka používá cookies. Pokračováním v prehlidaní tejto webovej stránky súhlasite s používáním cookies. Viac

Navštívte Belda.sk v ShopMania