ZIENER

Už viac ako 70 rokov vystupuje na trhu so športovou módou nemecká rodinná firma Ziener. Známa je najmä svojimi do poslednej bodky prepracovanými ochrannými športovými rukavicami, ale aj oblečením na lyžovanie, beh, turistiku či cyklistiku. Vývoj produktov by sa ale nikdy nenachádzal na takej skvelej úrovni nebyť profesionálnych športovcov, ktorí ich odskúšali na vlastnej koži. Oblečenie pre ženy, mužov i deti a skvelé cyklistické rukavice značky Ziener zaujmú aj vás inteligentným materiálovým zložením, vďaka ktorému sa budete cítiť dobre v akomkoľvek počasí a pri akejkoľvek záťaži. Bezprstové rukavice Ziener Capela, Ceno alebo Crido už čakajú na spoločné zážitky s vami.

3 položiek celkom
ziener rukavice
€19,96

Ziener CAPELA dámske cyklistické rukavice. Krátke bezprstové rukavice ZIENER CAPELA LADY majú integrované smyčky prstov, ktoré umožňujú ľahké a rýchle nasadenie a dosadenie...

Kód: 4131457_BLACK/6
zeiner
€29,95

Nové cyklistické rukavice od značky Zeiner s mäkkou gélovou výplňou na dlani, zápästným pútkom a syntetickou kožou na dlani.

Kód: 4131456_BLACK/6.5
arena plavky
€13,96

Cyklistické rukavice Crido sú odolné voči vetru, odpudzujú vodu a sú extrémne priedušné. Elastické manžety na zápästí vytvárajú dobrú priľnavosť. 

Kód: 4131450_BLACK/10

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom