Zľavy a výhody Belda Sport

V eshope belda.sk vám garantujeme, že ceny našich produktov, ktoré máme skladom, sú najnižšie na Slovenskom a Českom trhu. Pokiaľ nájdete rovnaký  produkt skladom (rovnaká farba a veľkosť) na inom slovenskom alebo českom eshope za nižšiu cenu ako ste našli u nás, pošlite nám email a cenu vám dorovnáme. 

Okrem GARANCIE NAJNIŽŠEJ CENY poskytujeme ďalšie výhody pre študentov VŠ (karta ISIC) a držiteľov kariet SPHERE. Tieto zľavy však nie je možné kombinovať a platia len na nezlacnený tovar (bez príznaku akcia alebo výpredaj). Zľavy sa počítajú vždy z plných cien produktov. 

VERNOSTNÝ PROGRAM

Pre vracajúcich sa zákazníkov máme vernostný systém, ktorým odmeňujeme našich verných zákazníkov dodatočnou vernostnou zľavou podľa výšky hodnoty nákupov za posledných 24 mesiacov. Každý sa môže stať našim VIP klientom a stačí sa registrovať v pravom hornom rohu. Zľava a konečná cena sa po prihlásení automaticky zobrazuje pri produktoch. S registráciou môžu VIP klieti dosiahnuť až 12% zľavu na novinky. Vernostnú zľavu nieje možné kombinovať so zlacneným tovarom, ktorý má príznak "výpredaj" alebo "akcia" a tiež nieje možné kombinovať so zľavou na ISIC a SPHERE. Vernostná zľava sa nevzťahuje na špecifické druhy tovaru ako napr. lavínová výbava, lavínové batohy a bicykle. 

REGISTRÁCIOU u nás môžete získať zľavu až 12% 

*V prípade, že produkt už je v akcii alebo výpredaji, platí vyššia zľava.

VÁŠE NÁKUPY ZA 24 MESIACOV
VERNOSTNÁ ZĽAVA
101-500 € 2 %
501-1000 € 3 %
1001-2000 € 4 %
2001-3000 € 6 %
3001-4000 € 8 %
4001-5000 € 10 %
5001 € viac 12 %

 

Registrácia sa naozaj oplatí! Všetky Vaše dokončené nákupy sa sčítajú, čím viac nakupujete tým máte väčšiu zľavu. 

Uvedené zľavy sa počítajú podľa histórie nákupov za posledných 24 mesiacov.

Zľavy pre držiteľov kariet SPHERE * + SPHERE VIP

  • SPHERE  7 % 
  • SPHERE VIP 10 % 
  • SPHERE Student 10 %

Zľava sa počíta z bežnej maloobchodnej ceny, ktorá je uvedená pri produkte. Tieto zľavy nie je možné kombinovať a platia len na nezlacnený tovar (bez príznaku akcia alebo výpredaj) a nevzťahuje sa na bicykle, lavínovú výbavu , lyže a viazania na lyže. 

- napíšte do poznámky číslo Vašej karty, zľava Vám bude uplatnená dodatočne.  

Zľavy pre držiteľov kariet ISIC *

  • 10% na všetok tovar okrem bicyklov, lavínovej výbavy, lyží a viazaní na lyže

Zľava sa počíta z bežnej maloobchodnej ceny, ktorá je uvedená pri produkte. Tieto zľavy nie je možné kombinovať a platia len na nezlacnený tovar (bez príznaku akcia alebo výpredaj) a nevzťahuje sa na bicykle, lavínovú výbavu , lyže a viazania na lyže.

​- napíšte do poznámky číslo Vašej karty, zľava Vám bude uplatnená dodatočne

Zľavové kódy influencerov

Zľava sa počíta z ceny, ktorá je uvedená pri produkte. Tieto zľavy nie je možné kombinovať s inými zľavami (vernostná, ISIC, SPHERE, kupón na prvý nákup) a platia lna všetok tovar s výnimkou lyží (zjazdové, skialp, bežecké), viazaní na lyže a snowboardy, snowboardov, lavínovej výbavy a lavínových batohov a bicyklov.

Garancia najnižšej ceny