Lyžiarske batohy

Špičkový športový batoh by mal byť základom turistickej, lyžiarskej či skialpinistickej výbavy. Ak hľadáte to pravé orechové, stavte na kvalitné batohy s ergonomicky tvarovanou chrbtovou časťou s výstuhou pre vysokú bezpečnosť a optimálne odvetranie. Vaše ramená nebudú trpieť vďaka nastaviteľným popruhom. Všetky batohy ponúkajú dostatočne veľký úložný priestor, do ktorého sa zmestia všetko, čo potrebujete. Úložné priestory sú usporiadané tak, aby ste mali vo svojich veciach poriadok. Súčasťou lyžiarskych batohov je aj držiak na kľúče a fľašu, núdzová karta, kompresný remienok či signálna píšťalka. V prípade potreby je možné k batohom pripnúť palice, snowboard alebo lyže. U nás nájdete obľúbené značky ako Quiksilver, Ortovox či Dakine.

2 položiek celkom
batoh deuter
Akcia
€159,95 –10 %
€143,95

Tento vynikajúci freeridový dámsky batoh od firmy Deuter je ako stvorený pre vyznávačky prašanu a skialpových túr. Veľkou prednosťou je vstup do batohu chrbtom, bez toho, aby...

Kód: 4221614_AZURE-BAY/UNI
ortovox ruksak 1
Akcia
€179,95 –20 %
€143,95

Ortovox Ascent patrí medzi najľahšie skialpové batohy na trhu, pričom spĺňa všetky požiadavky na pohodlnosť a bezpečnosť. V ruksaku má každá vec svoje miesto.

Kód: 4221609_BLUSH/30L