Výdajné miesto eshopu (Akademická 1/A, Nitra - BELDASPORT) Po-Pi: 10:00-17:00.

Vrátenie a výmena

 

Ako vrátiť alebo vymeniť tovar?

V prípade, že vám dodaný tovar nevyhovuje, nesedí veľkosť alebo sa vám nepáči, môžete ho nepoužitý (s originál štítkom) vrátiť do 14 dní a peniaze Vám budú refundované späť na Váš účet. V prípade, že si chcete vymeniť zakúpený tovar za iný (napr. ak Vám nesadla veľkosť a chceli by ste inú), výmena tovaru je možná až do 21 dní. V prípade výmeny si tovar objednajte na našom e-shope, ako platbu zadajte platbu prevodom a do poznámky uveďte „výmena tovaru" . Tovar pošlete späť na nižšie uvedenú adresu spolu s kópiou faktúry a priloženým formulárom, ktorý nájdete po kliknutí na tento odkaz: Formulár pre vrátenie a výmenu tovaru

Pokiaľ ste si zakúpili lyže, na ktoré ste Vám bolo namontované viazanie, lyže nie je možné vrátiť. Nevracia sa ani záloha (predplatné) v prípade dohody predplatného pri osobnom odbere.  

Ako zásielku pripraviť?

Zásielka musí byť kompletná (vrátane príslušenstva a všetkej dokumentácie) a v stave, v akom ste ju prevzali pri dodávke. K tovaru priložte doklad o kúpe. Vždy prosím použite baliaci papier či kartón, tak aby nemohlo počas prepravy dôjsť k polepeniu, popísaniu či inému znehodnoteniu pôvodných obalov. Neposielajte tovar na dobierku, odporúčame Vám tovar poistiť. Peniaze vám budú vrátené na bankový účet (nezabudnite ho uviesť) a to zvyčajne do 3 pracovných dní od obdržania zásielky. V prípade, ak tovar vraciate, a vo Vašej pôvodnej objednávke ste nemali dopravu zdarma, budú refundované aj náklady za dopravu objednávky, ktoré Vám boli zaúčtované v objednávke. 

Tovar zasielaný na dobierku, nebude prevzatý.

Reklamácie, vrátenie a výmena tovaru

Beldasport - Centro Nitra

Akademická 1/A, 949 01 Nitra

0907 807 383, sportcentro@belda.sk