Vrátenie a výmena

 

Výmena tovaru:
V prípade, že Vám nesadla veľkosť zakúpeného tovaru, máte nárok na jeho výmenu.
Ako postupovať pri výmene tovaru?
1. V prípade záujmu o iný tovar, prípadne inú vyhovujúcu veľkosť tovaru si prosím vytvorte novú objednávku podľa štandardného spôsobu.  
2. Peniaze za pôvodnú objednávku Vám budú refundované späť na Váš účet v deň prevzatia Vášho balíka.
3. Tovar, ktorý chcete vymeniť nám zašlite späť na adresu našej pobočky uvedenej nižšie.

 

Vrátenie tovaru:

V prípade, že vám dodaný tovar nevyhovuje, nesedí veľkosť alebo sa Vám nepáči, môžete ho nepoužitý (s originál štítkom) vrátiť do 21 dní a peniaze Vám budú refundované späť na Váš účet.  Tovar zakúpený v období 1.12.-23.12. môžete vrátiť alebo vymeniť až do 15.1. 2024.


Ako vrátiť tovar ?
1. Tovar nepoužitý (s originál štítkom) dôkladne zabaľte do pevného a nepremokavého obalu, aby sa nepoškodil pri preprave.
2. Do balíku k tovaru vložte vyplnený vratný formulár, ktorý sa vám zobrazí po kliknutí na tento odkaz: Formulár pre vrátenie a výmenu tovaru
3. Tovar zašlite poštou formou klasického zaslania balíku. Odporúčame balík poistiť, prípadne si zachovať podací lístok, v prípade, že by prišlo k omylu na strane pošty a balík sa stratil.

Výnimky pre vrátenie a výmenu tovaru: 

Pokiaľ ste si zakúpili lyže, na ktoré ste Vám bolo namontované viazanie na mieru, takýto set nie je možné vrátiť. Nevracia sa ani záloha (predplatné) v prípade dohody predplatného pri osobnom odbere.

Adresa, na ktorú treba balík zaslať:

Belda Trade s.r.o.
Malíkova 4922/1,
949 01
Nitra
0907 947 362,
beldasport@belda.sk