Vrátenie a výmena

Vratenie a vymena

Vianočné darčeky kúpené v predstihu, od 24.11. do 24.12.2021, máte u nás možnosť vrátiť alebo vymeniť za iný tovar až do 15. januára 2022! Takto sa Ježiško už nemusí obávať, že sa netrafí do vkusu, alebo veľkosti obdarovaného. Tovar prosím vracajte v jeho originálnom obale so všetkými štítkami, nepoužité, vrátane všetkého príslušenstva, akcia sa z hygienických dôvodov nevzťahuje na spodné prádlo.

Pri vrátení/výmene tovaru postupujte podľa klasického návodu nižšie.

Vrátenie tovaru:

V prípade, že vám dodaný tovar nevyhovuje, nesedí veľkosť alebo sa vám nepáči, môžete ho nepoužitý (s originál štítkom) vrátiť do 21 dní (nevzťahuje sa na obdobie 23.11.-24.12.2022) a peniaze Vám budú refundované späť na Váš účet.

Ako vrátiť tovar ?
1. Tovar nepoužitý (s originál štítkom) dôkladne zabaľte do pevného a nepremokavého obalu, aby sa nepoškodil pri preprave.
2. Do balíku k tovaru vložte vyplnený vratný formulár, ktorý sa vám zobrazí po kliknutí na tento odkaz: Formulár pre vrátenie a výmenu tovaru
3. Tovar zašlite poštou formou klasického zaslania balíku. Odporúčame balík poistiť, prípadne si zachovať podací lístok, v prípade, že by prišlo k omylu na strane pošty a balík sa stratil.

Adresa, na ktorú treba balík zaslať:
Beldasport - Centro Nitra
Akademická 1/A,
949 01
Nitra
0907 807 383,
sportcentro@belda.sk

Výmena tovaru:
V prípade, že Vám nesadla veľkosť zakúpeného tovaru, máte nárok na jeho výmenu.
Ako postupovať pri výmene tovaru?
1. Tovar, ktorý chcete vymeniť nám zašlite späť na našu pobočku podľa pokynov pre vrátenie tovaru vyššie.
2. Peniaze za pôvodnú Vám budú refundované späť na Váš účet v deň prevzatia Vášho balíku.
3. V prípade záujmu o iný tovar, prípadne inú vyhovujúcu veľkosť tovaru si prosím vytvorte novú objednávku podľa štandardného spôsobu.

Výnimky pre vrátenie a výmenu tovaru: 

Pokiaľ ste si zakúpili lyže, na ktoré ste Vám bolo namontované viazanie, lyže nie je možné vrátiť. Nevracia sa ani záloha (predplatné) v prípade dohody predplatného pri osobnom odbere.