Bollé - prilba MILLENIUM blue-red

Značka: SALOMON

Lyžiarky Salomon X Pro 100 Sport sú určené pre športových lyžiarov, ktorých prioritou na svahu je bezpečnosť a vysoký výkon nielen na upravených zjazdovkách ale aj vo voľnom teréne.

Velikost
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Vypredané Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 6140472_BLUE/RED/54-58 6140472_BLUE/RED/58-61 6140472_BLUE/RED/61-63 Zvoľte variant
122,95 € 99,96 € bez DPH
Bollé - prilba MILLENIUM blue-red
Značka: SALOMON
salomon x pro 100 sport
discount-0

Lyžiarky Salomon X Pro 100 Sport sú určené pre športových lyžiarov, ktorých prioritou na svahu je bezpečnosť a vysoký výkon nielen na upravených zjazdovkách ale aj vo voľnom teréne. Custom Shell technológia umožňuje prispôsobiť si topánky na mieru, a tým zabezpečiť maximálny komfort užívateľa.

Popis:

  • Custom shell tvarovateľný skelet
  • šírka skeletu 100 mm
  • 4 alumíniové klipsne
  • flex index 100

Dodatočné parametre

Kategória: Snowboarding
Záruka: 24 mesiacov
EAN: Zvoľte variant
Určené pre: muži
Sezóna: zima 19
Schopnosti jazdca: športový
šírka skeletu: 100 mm
Flex Index: 100
Farba: čierna, modrá
Aktivita: snowboarding, lyžovanie
Kategória: prilby, lyžiarky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnostná kontrola

V roku 1947 v srdci francúzskych Álp začala písať svoju históriu značka Salomon. François Salomon so svojou rodinou založili spoločnosť, ktorá začala s výrobou outdoorového oblečenia. Poháňaný vášňou k horským športom, najmä lyžovaniu, a zmyslom pre inovatívne riešenia, posúva značku na vedúce pozície v oblasti zjazdového a bežkového lyžovania a vybavenia pre horolezectvo, turistiku a beh. Značka Salomon je preslávená svojimi vysoko inovatívnymi výrobkami, ktoré sú orientované na výkon športovcov. Medzi prvé úspechy si do histórie píše výrobu lyžiarskych viazaní. V roku 1966 značka vydáva úplne nové lyžiarske viazanie, ktoré po prvý raz ponúka automatický systém uvoľnenia päty pre bezpečnú jazdu. To posúva Salomon na Európsky trh. Od roku 1990 spoločnosť vyrába lyže, ktoré od začiatku zbierajú veľké úspechy. Prvenstvo v lyžiarskom priemysle značke nestačilo, a tak začína diverzifikovať svoje produkty aj na iné športy. Vydáva celý rad snowboardov, snowboardových viazaní a pár ľahkej turistickej obuvi. Obuv Salomon je navrhnutá pre všetky druhy použitia: vysokohorskú turistiku, beh i turistické chodníky. Salomon tenisky spĺňajú náročné podmienky vysokohorskej turistiky a poskytujú maximálnu stabilitu a ochranu na každom kroku. Značí o tom fakt, že tvárou značky Salomon sa stal Kilian Jornet, považovaný za najlepšieho horského bežca na svete o čom svedčí aj jeho výkon kedy vystúpil na Everest dvakrát za týždeň. Značka neprestáva ani s inováciami v lyžiarskom priemysle a teší sa z veľkej obľuby medzi profesionálmi i rekreačnými športovcami. Od roku 2005 patrí Salomon pod firmu Amer Sports z Fínska, ktorá zastrešuje aj značky ako Wilson, Atomic, Arc’teryx, Mavic či Suunto.

Výrobná spoločnosť : Salomon SAS
Adresa : 14 chemin des Croiselets, ZA des Croiselets, 74370 Épagny Metz-Tessy, Francúzsko
E-mail : consumerservice@salomon.com