Vianočné tipy pre všetkých

2560-x-510-tipy

Hľadáte ten správny darček pre vašich športovo založených blízkych? Pripravili sme pre vás niekoľko tipov na darčeky, s ktorými isto netrafíte vedľa.

Tipy na Vianočné darčeky pre mužov

Či je to váš manžel, otec, brat, strýko alebo niekto iný mužského pohlavia, jedno majú isto spoločné. Potrebujú oblečenie, doplnky a isto sa potešia aj rôznym vychytávkam. Či už pre svoj obľúbený šport alebo len tak na bežné nosenie, pripravili sme pre vás výber kategórii z našej ponuky pre jednoduchšie rozhodovanie. Vyberať môžete z rôznych kategórii a značiek ako Quiksilver, Dakine, DC, Stance alebo Vans. Pre tých, ktorý chcú ponechať výber na muža sme pripravili darčekové poukazy v rôznych hodnotách, ktoré sa dajú uplatniť u nás v eshope alebo kamennom obchode.

2560-x-510-pansky

 

Tipy na Vianočné darčeky pre ženy

Vybrať darček pre ženu vie byť niekedy poriadny oriešok. Hlavne čo sa módy týka. Buď ju dokonale poznáte a vyberiete niečo s čím bude naozaj spokojná alebo môžete vybrať darček, kde len zriedka trafíte vedľa. Pokúsili sme sa pripraviť výber z kategórií a značiek ako Roxy, Sportalm, Stance, Moon Boot, Colmar, Vans a mnoho ďalších pre tých znalých, ktorý poznajú svoje mamy, manželky, sestry, priateľky ale aj pre tých, ktorých vkus nieje až tak jasný tu máme darčekové poukazy

2560-x-510-damsky

 

Tipy na Vianočné darčeky pre deti

Pre deti je to iste o niečo jednoduchšie. Viete presne čo potrebujú, väčšinou vyberiete to čo sa páči Vám, hlavne u menších detí. U starších to samozrejme nieje pravidlo. Avšak vaše deti vám isto, často s veľkým predstihom, povedia čo by chceli pod stromčekom alebo čo sa im páči, sú predsa len úprimnejšie a svoje potreby vedia vyjadriť bez ostychu. 

2560-x-510-DETI2